Naujienlaiškis

  1. Pristatome naują batų modelį  medžiotojams  NordMan New Red , kuris yra pagamintas  modelio OX 14 pagrindu. Šiuose batuose yra dviejų rūšių daugiasluoksniai įdėklai: aukšti su tvirtinimo juostomis ir trumpi. Įdėklo sluoksniai: minkštas kailis su natūralia vilna, neaustiniai audiniai su natūraliu lino ir vilnos pluoštu, audinys su folija, porolonas ir poliesterio tinklelis, kuris apsaugo nuo dilimo , papildomai sustiprinta kulno dalis (vinitolu) 
  2. įdėklas ne tik puikiai palaiko šilumą ir  komfortišką temperatūrą, bet ir išstumia,  išgarina drėgmę į bato paviršių, todėl   kojos išlieka sausos ir nešąla. 
  3. Batas pagamintas iš šalčiui atsparios medžiagos termoelastoplasto (TEP)  trijų komponentų liejimo būdu.  Formuojant papildomą tarpinį pado sluoksnį  pirmą kartą buvo panaudota  nauja technologija New Red  kuri pagerino bato  termoizoliacines ir amortizacines savybes  savybes. Ant pado pritvirtinti metaliniai dygliai, kurie apsaugo nuo slydimo. 
  4. Viršutinė bachilo dalis  pagaminta  iš labai tvirto atsparaus vandeniui audinio Rip Stop. Užpakalinėje  bato dalyje  yra pritvirtintas atšvaitas. Dydžiai: 41-48, darbinė temperatūra: - 60 ° C. Siūlome šiuos modelio variantus: 1.14, 2.14, 3.14, 6.14, 8.14