Naujienlaiškis

  1. ŽVEJYBINIAI PUSKOMBINEZONIAI 
  2.  
  3. Patogi ir kokybiška avalynė-vienas iš pagrindinių sėkmingos žvejybos ar medžioklės kriterijų. Siekdami maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius siūlome platų asortimentą vyrams, moterims ir paaugliams. 
  4. Visi žvejybiniai puskombinezoniai pagaminti PVC batų pagrindu, išskyrusmodelį  PE-5 PK RN UM. Šis modelispagamintas EVA batų pagrindu,Su tokiais batais drąsiai galima žvejoti šaltame vandenyje ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, nebijant sušalti kojų.
  5. Viršutinė žvejybinio puskombinezonio dalis pagaminta iš specialios medžiagos vinitolo (PVC audinio ) arba spalvoto neilono. Modeliai su neilonu lengvesni ir tvirtesni.
  6. Visi “Nordman” žvejybiniai puskombinezoniai pasižymi ypatingu hermetiškumu ir vandens nepralaidumu. Tekstilinės puskombinezonio dalies tvirtinimas prie pagrindinio bato atliekamas modernia  itališka įranga, aukšto dažnio virinimo pagalba. Puskombinezonio vidinėje dalyje naudojama dvigubos siūlės technologija, kuri suteikia batams didesnį atsparumą, ilgaamžiškumą ir patikimumą.